Galatasaray'dan sert açıklama

Giriş Tarihi: 23.6.2014 15:09

Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesi aracılığı ile menajer Bayram Tutumlu'nun yaptığı açıklamaları yalanladı.

Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesi aracılığı ile menajer Bayram Tutumlu'nun yaptığı açıklamaları yalanladı. Sarı kırmızılı takım sert ifadeler kullandı.

"Bayram Tutumlu adlı bir şahsın, Galatasaray Spor Kulübü'ne ve Başkanı'na yönelik, bir süredir devam eden hakaret niteliğindeki asılsız söylemleriyle ilgili açıklama yapma gereği duyulmuştur:

1. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, söz konusu şahısla, ne telefonla, ne de yüz yüze hiç bir görüşmesi olmamıştır. Başkanımız, bu şahsı tanımadığı gibi, böyle birinin mevcudiyetinden bile haberi yoktur.

2. Menajerlik yaptığı bilinen Bayram Tutumlu'yla, Galatasaray Spor Kulübü arasında, ne bir futbolcu transferi, ne de teknik direktör arayışı konusunda hiç bir konuşma ve temas olmamıştır.

3. Arkasında başka mihrakların bulunduğunu düşündüğümüz ve aklî dengesinin yerinde olmadığına inandığımız bu şahsın, 'halisünasyon' boyutundaki iftira ve söylemleriyle ilgili dava açılmış olup, Galatasaray Spor Kulübü'nün ve Başkanı'nın itibarını hedef alan hakaretlerine kesinlikle izin verilmeyecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'dan sert açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN