Yönetimi sildi

Memnun olmadığı ekibini değiştirmeyi planlayan Galatasaray Başkanı, Olağanüstü Divan Kurulu'nda Riva için çatlak sesler yükselirse seçime gidecek

Giriş Tarihi: 14.9.2014
G.Saray Başkanı Ünal Aysal, önceki akşam kızı Ceyla Aysal'ı Mehmet Kırklar ile evlendirdi. Aysal'ın sahibi olduğu Les Ottomans Otel'de gerçekleştirilen düğüne çok sayıda davetli katıldı. Ancak Galatasaray Başkanı'nın Sedat Doğan dışında hiçbir yöneticiyi davet etmediği ortaya çıktı. 15 kişilik yönetim kurulundan sadece Doğan'ı çağıran Aysal'ın bu tavrı "Yönetimini kafasında bitirdi" diye yorumlandı.

KRİTİK GÜN ÇARŞAMBA
İşin ilginç yanı, yönetim kurulunda pasifize edildiğini düşünen Sedat Doğan bir süre önce istifa mektubunu Ünal Aysal'a yollamış ve ayrılma kararı almıştı. Memnun olmadığı yönetimini değiştirmeyi düşünen Aysal'ın çarşamba günkü Olağanüstü Divan Kurulu'nu beklediği öğrenildi. Kurulda Riva arazisinin satış yetkisi konusunda çatlak sesler yükselirse Galatasaray Başkanı büyük ihtimalle seçime gitme kararı alacak. Galatasaray'ın son yönetim kuruluna 5 yönetici katılırken, 4. yıldız organizasyonda sadece Mete İkiz yer almıştı. Dünkü maçta da Özkan Olcay, Mete İkiz, Necati Demirkol, Adnan Nas ve Aka Gündüz Özdemir vardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetimi sildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN