A Spor herkesi spora doyuracak

Giriş Tarihi: 20.9.2014
A Spor tam gaz yayın hayatına başladı. Kanalın yeni ekibiyle bir araya geldik ve duygularını öğrendik. Spor Müdürü Serkan Korkmaz, "Spor izleyicilerini spora doyuracağız" dedi

"Her branş sporuna yer vermek istiyoruz. Çok cesur bir adım atıldı. Bize bu fırsat verildiği için yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Keyifli ve iddialı yayıncılık yapacağız."

A Spor iddialı bir şekilde yayın hayatına başlarken, Spor Müdürü Serkan Korkmaz, Turkuvaz Medya Grubu'nun yeni kanalı 'A Spor'un gündemini, yayın ilkelerini ve hedeflerini SABAH'a anlattı. Öncelikle büyük bir heyecan içinde olduklarını ifade eden Korkmaz, "Spor izleyicilerini spora doyuracağız" ifadesini kullandı. A Spor'un yalnızca futbol veya başka bir spor alanına ait yorumları ve yorumcuları barındıran bir yapıya sahip olmayacağını belirten Serkan Korkmaz, A Spor'un özelliklerini; bir yayın kuruluşu olması, haber yayını yapması ve eğlence kanalı olması olarak vurguladı.

PORTEKİZ, İTALYA VE FRANSA A SPOR'DA

Sürprizleri olduğunu anlatan Korkmaz, "Her branş sporuna yer vermek istiyoruz. Spor limitleri zorlarken sağlıklı kalmaktır. Spor disiplinle ulaşılan özgürlüktür. Spor eğlenirken paylaşmaktır. Spor gelişirken iletişim kurmaktır. Spor rakiple dost olmaktır. Spor tutkuyla gelen ahlaktır. Spor kaybederken de kazanmaktır. Spor yaşamaktır. Yaşasın spor!.. Bu sözler beni çok duygulandırdı. Çok cesur bir adım atıldı. Bize bu fırsat verildiği için yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Keyifli bir yayıncılık yapacağız. Türkiye Kupası yeni haliyle çok daha heyecanlı olacak. 100 tane maç yayınlamayı düşünüyoruz, öngörüyoruz. A Haber ve ATV dışında A Spor da burada lokomotif olacak. Mesela haftaya A Spor'da 6 maç var. Ayrıca İtalya, Portekiz ve Fransa liglerinden canlı maç yayınları olacak. Ve çok yakın zamanda daha büyük sürprizler de olacak" ifadesini kullandı.

7/24 SPOR
Serkan Korkmaz ve A Spor'daki ekibinde Ender Engin, Aykut İnce, Ceyla Büyükuzun, Mustafa Göksu ile deneyimli muhabir kadrosu sporun nabzını tutacak. Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç, Turgay Demir, Zeki Uzundurukan, Murat Özbostan, Fatih Doğan, Tunç Özgen, Bülent Timurlenk, Gürkan Kubilay, Olcay Çakır, Haldun Domaç ile sürpriz isimler, ünlü konuklar da yorumlarıyla kanala renk katacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
A Spor herkesi spora doyuracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN