2. bir emre kadar transfer yasak

Giriş Tarihi: 8.11.2014
2. bir emre kadar transfer yasak

Galatasaray yönetimi olağanüstü hal ilan etti. Kulübü maddi açıdan düzlüğe çıkarmak isteyen Duygun Yarsuvat ve ekibi, mali tablo netleşinceye kadar tüm şubelere transfer yasağı getirdi

Maddi ve sportif anlamda kötü günler yaşayan Galatasaray'da ipleri eline alan Duygun Yarsuvat yönetimi, göreve başlamalarının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen radikal bir hamle yaparak maddi konularda bir dizi önlem alma yoluna gitti. İlk hedef olarak Galatasaray'ı maddi açıdan düzlüğe çıkarmak isteyen Yarsuvat ve ekibi, tablo netleşinceye kadar oyuncu ödemelerini ilk plana alarak tüm şubelere transfer yasağı getirdi.

ÖNCELİK FUTBOL VE BASKETBOL

Kulübün ağır yük altında olmasını dikkate alan yönetim, olağanüstü önlemler alarak bu tablo netleşinceye kadar transfer çalışmalarının durdurulmasına karar verdi. Önümüzdeki dönemde oluşabilecek cezalar ve yaptırımlar nedeniyle altından kalkılamayacak bir görüntü oluşmaması adına bu kararı alan yönetim, bu nedenle futbol ve basketbol şubeleri başta olmak üzere transfer çalışmalarını dondurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2. bir emre kadar transfer yasak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN