Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye cevap

Bursaspor yönetimi, teknik direktörleri Şenol Güneş hakkında Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya, internet sitesi vasıtasıyla cevap verdi. Yeşil beyazlı kulübün açıklaması şöyle:

Giriş Tarihi: 21.11.2014 15:39
Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye cevap
"Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna, teknik direktörümüz Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamalarda, milli takım kalecimiz Volkan Demirel'i hedef gösterdiği, algı yönetimi oluşturduğu gibi düşüncelere saplandığını anlıyoruz. Hocamızın yapmış olduğu açıklamalar ciddiyetle dinlendiği takdirde, kendisinin olaylar hakkındaki görüşlerinde kimseyi suçlamadığı açıkça görülmektedir. Milli takım kalecisi, hepimizin kalecisidir. Hocamız vermiş olduğu demeçte, tüm oyunculara yapılan her türlü saldırıların yanlış olduğunu, Volkan'ın da olaylar karşısında güçlü karakter yapısıyla durması gerektiğini söylemiştir. Bunun hedefle, algı yönetimiyle ne ilgisi var?

Krizden beslenen, haksızlığı hak görenlerin bunu anlaması mümkün değildir. Hocamızın duruşu, ilkeleri dün ne ise bugün de aynıdır. Bu olayların hiçbirinin içinde dün de yoktur, bugün de olmayacaktır. Hocamızın bilgi ve birikimini göz önüne alırsak, tavsiyeye ihtiyacı olmadığı da açıkça görülmektedir. Ortamı tozu dumana katıp, kirli emelleri olanlar bunu anlayamazlar. Biz tüm kulüplerimize saygı duyuyoruz. Futbolun bir yarış olduğunu biliyor ve kulüplerimizi yönetenlerin sorumlu davranmalarını bekliyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN