Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yarsuvat yönetiminden Aysal'a şok!

Ünal Aysal yönetimi hakkında 65 milyon TL'lik yetkisiz harcama tespit edildi

Giriş Tarihi: 30.11.2014 10:58
Yarsuvat yönetiminden Aysal'a şok!
Galatasaray'da yeni yönetim, eski başkan Ünal Aysal ve yönetimi hakkında şoke edici bir rapor hazırladı. 25 Ekim'de yapılan olağanüstü kongrede göreve gelen ve ilk yönetim kurulu toplantısında Olağanüstü Mali Kongre kararı alan başkan Duygun Yarsuvat ve yönetiminin, 6 Aralık'ta yapılacak bu genel kurulda üyelere Aysal yönetimi ile ilgili olarak bu raporu açıklayacakları öğrenildi. Yapılan incelemelerde Ünal Aysal ve yönetiminin yetkileri dışında toplam 65 milyon TL'lik bir fazla harcama yaptığını belgeleyen yönetimin, bu dönemin ayrı olarak ibra edilmesini talep edecekleri bildirildi.

FATURA AYSAL'A ÇIKACAK

Genel kurul üyelerinin bu büyük harcamayı ibra etmemeleri durumumda bu faturayı eski başkan Ünal Aysal ve yönetim kurulundaki yöneticilerin kişisel olarak ödemeleri için mahkeme yoluna başvurulması planlanıyor. Yönetimin gündemdeki diğer maddelerle birlikte yeni bir borçlanma yetkisi ve gayrimenkullerin değerlendirilmesi gibi konularda yetki talebinde de bulunması bekleniyor.

PERŞEMBE KONUŞACAK
Eski başkan Ünal Aysal, perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyecek. Yeni yönetimin kendisiyle ilgili ortaya attığı tüm iddialara yanıt verecek. (Habertürk)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yarsuvat yönetiminden Aysal'a şok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN