Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TFF&UEFA'dan para istedi!

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım mali kriter için TFF ve UEFA'ya yüklendi: "UEFA önce bana olan 2.1 milyon Euro borcunu ödesin. Yayın havuzu nedeniyle 85 milyon dolar zararım var. TFF ya öder ya havuz bozulur"'

Giriş Tarihi: 9.1.2015
TFF&UEFA'dan para istedi!
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Hedef 1 Milyon Üye" projesini anlatmak için Kapalıçarşı'ya çıkarma yaptı. Başkan Yıldırım burada UEFA ve TFF'yi topa tuttu: "1.5 yıldır UEFA'dan Şampiyonlar Ligi'nden dolayı katılım paramızı alamadık. UEFA bize ceza veremez. Önce benim 2 milyon 100 bin Euro'mu ödeyecek. Yayın havuzundan 35 milyon dolar alıyoruz. Havuzda olmasak 125-150 milyon dolar kazanacağız. Aradaki 85 milyon dolarlık farkı ya TFF ya devlet öder ya da havuz bozulur. Geçen sene 32 bin kombine vardı bu sene 20 bin!. Hakkımı alamıyorum. Federasyon'dan para istiyorum onlar da 'Digiturk ödeme yapmıyor' diyerek sitem ediyorlar."

FENERBAHÇE'DEN DERS ALINACAK HAREKET - TIKLAYIN

10 TRANSFER YAPACAĞIM!
Aziz Yıldırım, "Transfere ihtiyaç var mı? Transfer yapacak mısınız" sorusuna "10 tane transfer yapacağım" diyerek esprili bir cevap verip, ekledi: "Transfer konusuna bakacağız ama illa yapacağız diye bir şey yok. İlla forvete oyuncu alacağız diye de bir şey yok. Eğer transfer yaparsak bir tane yaparız lazım olan yere."

FENERBAHÇE O İSMİN PEŞİNE DÜŞTÜ - TIKLAYIN

ERKAN ZENGİN BİTTİ!..
Başkan, Erkan Zengin transferi içinse "Bize gelip, bir bedelle serbest kalacağını söylediler. Biz de Eskişehir başkanıyla konuşup konuyu kapattık. Erkan 'F.Bahçe ile ilişkimiz devam ediyor' dese suçlu duruma düşeriz" dedi.

WEBO, FENERBAHÇE'DEN AYRILIYOR - TIKLAYIN

8 PARÇAYA BÖLÜNMEM
Aziz Yıldırım düğününe gelmediği için kendisini eleştiren Bülent Uygun'a "Ben İstanbul'da yaşıyorum düğün Ankara'da. 8 parçaya bölünecek halim yok" yanıtını verdi. Yıldırım "Yoruldunuz mu" sorusuna "Yorulmadım daha aktif vaziyette ayaktayım. Rahat olun" yanıtını verdi.

TARAFTARI DA FIRÇALADI
Ziyaret sırasında Genç F.Bahçeliler grubundan bir taraftarın bilet isyanı üzerine Yıldırım, "Genç F.Bahçe yok, F.Bahçe var. Diğer tribünlere gidin" dedi. Taraftar "Kavga çıkar" deyince "Kavga çıkmayacak. Gideceksiniz efendi gibi oturacaksınız" karşılığını verdi.

BEN HER ŞEYİ GÖRÜYORUM!
Başkan Yıldırım, "İlk yarıyı lider bitirme" tahminininin tuttuğu hatırlatıldığında "Bu tahmin değildi. Ben görüyorum, her şeyi görüyorum. Bu durum normal ama daha farklı olurdu. Eskişehir ve Akhisar maçlarında beklemediğimiz puanlar kaybedildi. 4-5 puan daha fazla almalıydık" diye konuştu.

EMENİKE Gİ-DE-MEZ!
Emenike hiçbir yere gidemez. Menajerler-basın ortak olmuşlar. Her gün başka bir haber. Menajerini aradım 'Bilgim dışında bir şeyler mi oluyor' dedim. 'Hayır' dedi, İngiltere'den bir menajerlik bürosu "F.Bahçe satmak istiyorsa görüşelim" demiş. Onlar da 'hayır' demiş. Emenike için gelen teklif yok.

DİEGO'YA ZAMAN GEREKİYOR
F.Bahçe Başkanı, bu sezonki tek transferleri Diego'nun beklentilerin altında kalmasıyla ilgili ise "Diego gayet iyi, mutlu. Her transfer verimli olacak diye bir kaide yok. Bazı oyuncu gelir gelmez uyum sağlıyor, bazen de zaman gerekiyor. Diego ikinci yarıda daha faydalı olacak" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TFF&UEFA'dan para istedi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN