Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fenerbahçe'de Saadettin Saran bombası!

Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılacak olan seçimler öncesinde Aziz Yıldırım'ın karşısına çıkacak başkan adayları netleşmedi.

Giriş Tarihi: 19.2.2015 14:17
Fenerbahçe'de Saadettin Saran bombası!
Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılacak olan seçimler öncesinde Aziz Yıldırım, muhalefete meydan okurken "gelin aday olun" diyerek cesareti olanları karşısına çıkmaya davet ediyor.

Fakat son seçimde Mehmet Ali Aydınlar'ın yaşadığı hezimet sonrasında muhalefetin kapısını çaldığı hiçbir isim Yıldırım'ın karşısına çıkacak cesareti kendinde bulamadı. Sadece Saadettin Saran'ın, bu konuda hevesi olduğu ama başta Aziz Yılmaz, olmak üzere yönetimin en önemli muhaliflerinin farklı isimlerin kapısını çalmaya başladığı bildirildi.

İlk olarak Aydınlar'dan "bir daha yokum" cevabı alan Yılmaz önderliğindeki muhalefetin Hamdi Akın ve Ali Şen'den de destek istedikleri alamadıkları bildirildi. Muhalefetin önümüzdeki dönemde Mehmet Nazif Günal ve Şadan Kalkavan'ın da aralarında bulunduğu bazı isimlerin kapılarını çalacakları ama pek de umutlarının olmadığı bildirildi. Muhalifler bekledikleri isimlerden olumlu cevap alamazlarsa, Yıldırım'ın "karşıma çıkaracak aday bile bulamadılar" sözlerine mahkum olmamak için Saran'ı destekleyecekleri ise gelen bilgiler arasında. (fotospor)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe'de Saadettin Saran bombası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN