Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Usta' hamleler

Giriş Tarihi: 10.12.2015
'Usta' hamleler

Mazbatayı alır almaz sorunların üzerine eğilen Usta, ilk gün 7 futbolcuyla toplam dört saat süren bir toplantı gerçekleştirdi ve sorunlarını dinleyerek çözüm sözü verdi

Trabzonspor Yönetim Kurulu göreve başlar başlamaz ilk iş olarak oyuncu alacaklarını ödeme kararı aldı. İlk gün 4 milyon lira, ikinci gün ise 12 milyon lira tutarında ödeme yapan yeni yönetim, takımın moralini düzeltmek için de harekete geçti. Başkan Muharrem Usta, mazbatasını alır almaz futbolcularla özel bir zirve gerçekleştirdi.

BEKLENTİ VE HEDEFLER NELER?
Yönetici arkadaşlarıyla birlikte ilk gün Onur, Mehmet ve Cardozo başta olmak üzere 7 oyuncuyla 4 saati bulan bire bir görüşmeler yapan Usta, futbolcuların sıkıntılarını, beklentilerini ve hedeflerini dinledi. Bu toplantıda başta ekonomik sorunlar olmak üzere yaşadıkları tüm sıkıntıların giderileceğinin sözünü veren başkan Usta, takımdaki tüm futbolcularla da görüşmelerine devam edecek.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Başkan Muharrem Usta yönetimindeki ilk toplantıda yönetim kurulunun görev dağılımı da belirlendi. Buna göre asbaşkanlık görevine Ahmet Çubukçu getirilirken, başkan yardımcıları Önder Bülbüloğlu, Mehmet Yiğit Alp ve Nevzat Aydın oldu. Gençağa Meriç, genel sekreterlik görevini üstlenirken, Asım Örem basın sözcüsü, Suat Şen ise altyapı koordinatörü oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Usta' hamleler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN