Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Orman stadını alsın götürsün

Giriş Tarihi: 5.4.2016 00:45
Erman Toroğlu: Orman stadını alsın götürsün

A Spor yorumcusu , A Spor’da yayınlanan Takım Oyunu programında 'nın, karşısında tarihi farkı kaçırdığını söyledi. Toroğlu, maçtan bir gün önce takımı yeni statta fotoğraf çekimine götüren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı da sert dille eleştirdi.

"ORMAN STADINI ALSIN GÖTÜRSÜN"

'ya yazık oldu, 8-2 bitecek maç 2-1 bitti. Maçın kestirmesi o. Maşallah 'a, Fikret Orman alsın stadını götürsün şimdi bir yere. Hep stat diyordu ya, al sana stat! Dün gece Beşiktaş takımını Fenerbahçe maçı oynanırken stada götürüyor, fotoğraf çektirmeye. Ne gereği var? Yok böyle bir şey.

"TARİHİ FARK OLURDU"

Beşiktaş takımına ben bugün baktım, olacak şey değil. Ben Kasımpaşalı futbolculara primlerini veririm, sonra okkalı da bir ceza veririm. Tarihi bir fark olur; 8-2, 9-2 falan olacak maç. Necip'i bir defa tutturdun diye oynatmaya mecbur musun üst üste? Necip'i tanıyoruz hepimiz. Necip ne yapıyor, arkaya kaçıyor. Mesafe ne kadar bugün Beşiktaş'ta, hiç böyle Beşiktaş'ta gördünüz mü mesafeyi? Altmış metre, niye? Teke tek kaldığı zaman ağır, giremiyor. Girse faul yapacak, faul yapsa kart yiyecek; geri kaçıyor bütün takımı da geri alıyor. Bu sefer Atiba çift motor çalıştırırken dört motor çalıştırması lazım.

"ALEXIS'İN AL TURŞUSUNU YAP"

Satıyorsun Ersan'ı, alıyorsun futbolcuyu kenarda oturtuyorsun. Onun da al turşusunu yap. İki bekin zaten kötü bugün. Beşiktaş takımı arkadan, kaleci ve defanstan topu orta alana veremediler. İnanılır gibi değil. Sosa'ya ve forvette oynayanlara fazla kızmıyorum, top gelmiyor ki, top gelemedi ki.

Erman Toroğlu: Orman stadını alsın götürsün

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erman Toroğlu: Orman stadını alsın götürsün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN