Erdoğan büyük bir liderlik gösterdi

Giriş Tarihi: 19.7.2016
Erdoğan büyük bir liderlik gösterdi
ALİ ŞEN (Fenerbahçe Eski Başkanı)
Halk istemediği sürece hiçbir güç, zorla yönetimi ele geçiremez. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan büyük bir liderlik gösterdi. Demokrasiye sahip çıkması gereken halkı sokağa davet etmesi tam bir dönüm noktası oldu. Bu dünya siyasi tarihine geçecek bir olaydır. Bir liderin tehlikenin büyüklüğünü görüp halkını sokaklara davet etmesi, dünya siyasetine altın harflerle yazılacaktır.

208 ŞEHİDİMİZİN ADI BURSA FORMASINDA

Ali Ay (Bursaspor Kulübü Başkanı)

15 Temmuz gecesi ülkemizde yaşanan olaylarda hayatlarını kaybeden 208 vatandaşımızın isimlerinin alınan karar neticesinde Bursaspor Hatıra forması kapsamında ligde oynanacak olan maçta göğsümüzde anılacak. Aziz Türk Milleti'nin devletine sahip çıktığı, demokrasiye bağlılığını gösterdiği bir gece yaşadık.

İSTANBUL EVİMİZ BURAYI SEVİYORUZ
Uzun bir süredir yurt dışında tatilde olan Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, 'a dönüş tarihini açıklarken, ile ilgili ise önemli mesajlar verdi. Cabau yaptığı açıklamada, "Türkiye'de yaşanan olayları meydana getirenlerden nefret ediyorum. 2013'ten bu yana İstanbul'da yaşıyoruz ve orası bizim evimiz" ifadesini kullandı. Yolanthe Cabau, gelecek hafta Wesley Sneijder'le birlikte İstanbul'da olacağını söyledi.

HALKIN DURUŞU SAYGI DUYULACAK HAREKET

FARUK SÜREN (G.Saray Eski Başkanı)

Halkımız saygı duyulacak bir duruş sergilemiştir ve darbe girişimine mani olmuştur. Bana kalırsa 'de darbeler ve darbe girişimleri artık tarihe karışmıştır. Yönetime talip olanlar, yalnızca demokrasi içinde bu taleplerini ortaya koymalıdırlar. Yaşanan bu üzücü olaylarda en büyük kazançlardan biri de tüm siyasi partilerin aynı noktada buluşmalarıydı. Çünkü daha önceki darbelerde, bazı siyasi partiler darbecilerin tarafında olmuştu ve ülke büyük zarara uğramıştı.

BÜYÜK BİR BADİREYİ ŞÜKÜR Kİ ATLATTIK

SERVET YARDIMCI (TFF 1. Başkanvekili)
Ülke olarak eşine az rastlanır bir badireyi Allah'a şükürler olsun atlattık. Milli birliğimizi, irademizi ve özgürlüğümüzü hedef alan bu müdahaleye boyun eğmeyen Türk milletine, sağduyulu Emniyet ve Silahlı Kuvvetler mensuplarımıza şükranlarımızı iletiyoruz. Bu uğurda hayatını kaybeden şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan büyük bir liderlik gösterdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN