Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat: "İlçemizin Dört Bir Yanını Pırıl Pırıl Yapacağız"

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:18
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat: İlçemizin Dört Bir Yanını Pırıl Pırıl Yapacağız
merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ilçe genelinde yürütülen temizlik çalışmaları ile şehrin dört bir yanını pırıl pırıl yapacaklarını söyledi.
Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kaldırım taşları arasından ve yol kenarlarında çıkan yabani otları, boş arazilerdeki çöpleri ile boş arazilerden yağmurla birlikte kaldırımlara inen toprakları temizleme çalışması gerçekleştirdi. Süleymanpaşa ilçe sınırları içerisinde çöp toplama ve süpürme çalışmalarının yanı sıra, temizlik açısından oluşan her türlü olumsuz duruma da müdahale eden ekipler, Gündoğdu Mahallesi’nde boş arazilerdeki çöpleri toplayıp kaldırım kenarlarında çıkan yabani otları temizledi.
Süleymanpaşa ilçesinde temizlik açısından vatandaşların memnuniyetini bildiğini dile getiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, çalışmaların ilçenin sağlığı açısından da önemli olduğunu belirterek, "Ekiplerimiz temizlik konusunda oldukça başarılı işlere imza atıyorlar. Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün çalışması doğrultusunda yeni mahallelerimize de konteynırlar gitmeye devam ediyor. Mahalle muhtarları ile organize olan ekiplerimiz sayesinde ilçemizin dört bir yanını pırıl pırıl yapmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat: "İlçemizin Dört Bir Yanını Pırıl Pırıl Yapacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN