Belediyeden Ev Hanımlarına Ücretsiz Kurs

Giriş Tarihi: 22.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
Belediyeden Ev Hanımlarına Ücretsiz Kurs
Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Step ve Aerobik Kursu başladı. Kursa katılmak için 280 kadın müracaat etti. Çerkezköy ilçesinde ev hanımları ve çalışan bayanlara yönelik ücretsiz Step ve Aerobik kursu başladı. Kursun, haftanın 3 günü düzenleneceğini açıklayan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri düzenleyeceğimiz Step ve Aerobik kurslarımız için müracaatlar tamamlanarak, kurslarımızın startını verdik. Kursumuza 280 ev hanımı ve çalışan kadın müracaat etti” dedi.
Step ve Aerobik kurslarının Kapalı Spor Salonu’nda verildiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Müzik eşliğinde tempolu şekilde yapılacak olan Step ve Aerobik kursları uzman bayan eğitmenimiz verecek. Step ve Aerobik kurslarımız 12 Haziran tarihinde sona erecek” diye konuştu.
Akay, "Ev hanımlarının günlük yoğunluk ve stresini, çalışan kadınlarımızın iş yerindeki stres ve yoğunluğunu azaltmayı ve fazla kilolarından kurtularak ideal vücut ölçülerine kavuşmalarına, ruh sağlığı ve zihinsel olarak kendilerini formda hissetmelerine yardımcı olacak Step ve Aerobik Kurslarının eğlence ve keyif içerisinde geçmesini arzu ettiklerini" söyledi.
Belediye Başkanı Vahap Akay, saat 09.00-10.00 arasındaki kursa 80 ev hanımı, 10.00-11.00 saatleri arasındaki kursa 75 ev hanımı, akşam saat 18.00-19.00 saatleri arasındaki kursa 50 çalışan bayan ve saat 19.00-20.00 saatleri arasındaki kursa 75 çalışan bayanın müracaat ettiğini belirterek "Düzenlediğimiz kursa katılımın yoğun olması bizleri memnun etti” ifadelerini kullandı.
SERVİS HİZMETİ SUNULUYOR
Step ve Aerobik kurslarına katılacak hanımlar için saat 08.30, 09.30, 17.30 ve 18.30 saatlerinde Çerkezköy Belediyesi önünden ücretsiz servis kaldırıldığını ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, kursa katılacak olan bayanların belirtilen saatlerde belediye önünde hazır bulunmaları durumunda ücretsiz olarak Kapalı Spor Salonu’na gidiş gelişlerinin sağlanacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediyeden Ev Hanımlarına Ücretsiz Kurs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN