Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:29
Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
’ın Çerkezköy ilçesinde Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yılmaz Arat, 4’üncü kez başkanlığa seçildi.
Başkan Yılmaz Arat’ın konuşmasıyla başlayan Genel Kurul’da ardından Divan Heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığı’na Trakya Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Birlik Başkanı Hüseyin Koçan getirilirken, katip üyeliklerine ise İlker Karadil ve İlker Enes seçildi.
Divan Teşekkülü sonrasında saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam eden kongrede faaliyet raporu, gelir gider hesap raporları ve denetim raporları okundu ve raporlar oylamaya sunuldu. Kooperatif’in gelir gider hesapları ve denetim raporları oy birliğiyle karara bağlandı.
S.S. Çerkezköy Motorlu Taşıyıçılar Kooparatifi’nin 2014 yılı gelirinin 10 Milyon 157 bin 439 TL, giderlerinin de 10 Milyon 134 bin 923 TL olarak gerçekleştiği belirtilirken, kasada 22 bin 506 TL bulunduğu kongre üyelerine açıklandı. Kongrede toplam 12 gündem maddesi tek tek görüşülerek oy birliğiyle karara bağlanırken kooperatifin daha aktif çalışması ve kooperatif ortaklarının mağduriyetlerinin giderilmesi için kooperatif ortakları arasından işleri günü gününe takip edecek bir başkan yardımcısı görevlendirilmesi kararlaştırıldı.
Kongre sonunda teşekkür konuşması yapan S.S. Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de çok daha iyi hizmet yapmak için çalışacaklarını söyledi. Başkan Arat, "Öncelikle bugün değerli kooperatif ortaklarımızın yeniden güvenine layık olarak mevcut yönetimimizin göreve getirilmesinden dolayı tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Yönetim ve denetim kurulu raporlarını ibra ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Yönetim olarak bugüne kadar yaptığımız hizmetleri bundan böyle daha iyi şartlarda yapacağımızı belirtiyorum. Birlik ve beraberlik içinde kooperatifimizi daha iyi yerlere getireceğiz. Geçmişe baktığımızda bugün kooperatifimiz çok iyi yerlerde bulunmaktadır. Ancak hepimizin tek hedefi kooperatifimizin çok daha iyi yerlere gelmesi ve tüm ortaklarımızın işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamaktır. Birlik ve beraberlik içinde de bunu başaracağımıza inanıyoruz. Kongremizin hayırlı olmasını diliyor, tüm kooperatif ortaklarımıza yönetim kurulumuz adına saygılarımı sunuyorum" dedi.
S. S.Çerkezköy Motorlu Taşıyıçılar Kooperatif Başkanlığı’na 4’üncü kez seçilen Yılmaz Arat’ın başkanlığındaki Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Hüseyin Özata, Erdinç Erke, Özgür Cin, N.Cemal Dikici,Yalçın Diliorman ve Ahmet Arın güven tazeleyerek yeniden seçildi.
S.S. Çerkezköy Motorlu Taşıyıçılar Kooperatifi Kongrasi’ne, Trakya Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Birlik Başkanı Hüseyin Koçan, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kuş, Başkan Yardımcısı Hakan Fıçıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa As, Çorlu Damperli Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şinasi Aslan, Serken Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Selim Bosna, Kızılpınar Eski Belediye Başkanı Adnan Er, Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Dükanlı ve çok sayıda kooperatif üyesi katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN