Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Servisçiler Odası Kuruluyor

Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Tekirdağ Servisçiler Odası Kuruluyor
’ın Çerkezköy ilçesinde 2 yıl önce faaliyetlerine başlayan Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Oda olma yolunda ilerliyor. Dernek Başkanı Fikret Tanyeri, daha çok üyeyi toplayarak Tekirdağ Servisçiler Odası’nı kurmak için çalışma başlattıklarını açıkladı.
Derneğin yeni binasında Yönetim Kurulu Üyeleri ile basın toplantısı düzenleyen Tanyeri, yeni binada daha iyi hizmet vereceklerini belirterek, tüm servisçileri de tek çatı altında toplamak için Tekirdağ Servisçiler Odası’nı kurma çalışmaları başlattıklarını kaydetti.
Derneğin yeni yerinin tüm üyelere hayırlı olmasını dileyen Tanyeri, "Toplam 150 metre karelik yeni yerimizde bundan böyle çalışmalarımız çok daha iyi yapılacaktır. Amacımız tüm üyelerimizin haklarını korumak ve kollamaktır. Bugüne kadarda bu yönde büyük yol kat ettik. Tekirdağ bölgesindeki tüm servisçileri S ve J plakaları bir çatı altında toplamak için Tekirdağ Servisçiler Odası kurma çalışmaları başlattık. Ülke genelinde şu anda 37 ilde Servisçiler Odası bulunuyor. Tekirdağ ilimizde kuracağımız oda ile bu sayı 38 olacak. Oda kurmak için 501 üye gerekiyor ve şimdi bu sayıyı tamamlamak için çalışıyoruz. Hedefimiz toplam 750 üyeyi oda bünyesinde toplamaktır. İnşallah kısa süre içinde merkezi Çerkezköy’de olmak üzere Tekirdağ Servisçiler Odası’nı kurmuş olacağız" dedi.
Oda kurma çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürdüklerini vurgulayan Tanyeri, "Tüm servisçi meslektaşlarımızı oda çatısı altında birleşmeye çağırıyoruz. Tek yürek, tek yumruk olduğumuzda haklarımızı daha iyi koruyacağımız gibi çalışma şartlarımızın da bugünkünden daha iyi olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizler her koşulda görevini layıkıyla yapan hizmet dalının bireyleri olarak hizmet verdiğimiz kurum, kuruluş ve kişilere de çok daha iyi hizmet vereceğiz. Çünkü Oda olduğumuzda otokontrolümüzde olacaktır. Bu nedenle herkes işine daha çok sarılmak zorunda olacaktır" ifadelerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekirdağ Servisçiler Odası Kuruluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN