Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Malkara Belediyesi Personeline Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Malkara Belediyesi Personeline Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi
’a bağlı Malkara Belediyesi personeline temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
Malkara Belediyesi’nin personel destek hizmet alımı ihalelerinden Destek Hizmetleri Müdürlüğü ihalesini alan Başkent Grup Tic. Ltd. Şti., Özşanlı Yemek Tic. Ltd. Şti ve Ali Sona Davutoğlu İnş. tarafından Malkara Belediyesi personeline Belediye Meclis Odasında temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
Eğitimde, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 3. maddesine istinaden İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Demir, genel iş sağlığı ve iş güvenliği kuralları ile tedbirleri, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının temel nedenleri, iş kazaları ve meslek hastalıklarının hukuki ve cezai sorumlulukları, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, genel iş koluna özgü özel iş güvenliği tedbirleri, tehlikeli davranış ve tehlikeli ortam kavramları, kişisel koruyucu donanım malzemeleri ve kullanım yerleri konularını katılımcılara aktardı.
Demir, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, patlama ve gaz kaçağı acil durumları, iş kazası müdahaleleri, dökülme-sızıntı müdahaleleri, ilk yardım, terör müdahaleleri ve yangın esnasında yapılması gerekenleri anlattı.
Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sonunda eğitime katılan Malkara Belediyesi personeline sertifika verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malkara Belediyesi Personeline Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN