Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çerkezköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Arat’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Giriş Tarihi: 2.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:51
Çerkezköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Arat’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
’ın Çerkezköy ilçesi Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Müdürü Mehmet Özdoğan, S.S. Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısında 4’ncü kez başkanlığa seçilen Yılmaz Arat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında konuşan Özdoğani, "Hepimiz Çerkezköy’de yaşıyoruz. Kendi yöremiz için milliyetçilik yapıyoruz desek de çok da yalan olmaz. Çerkezköy küçük olmamakla birlikte Türkiye ekonomisine büyük katkı veren önemli bir ilçedir. Genişleyen bir Veliköy mahallemiz ve yakın ilçemiz Kapaklı’da bizim bölge içindedir. Kapaklı ve Çerkezköy’e bir bütün olarak baktığımız zaman 230 bine yakın nüfusu bulunuyor" dedi.
Ziyaret sırasında ÇOSB’nin önemine dikkat çeken Özdoğan, "Bizim bölgenin katma değer olarak Türkiye’ye büyük bir katkısı vardır. 20 milyar cirosu olan bir bölgedir. Türkiye’de kullanılan elektriğin yüzde 0.6’sını ve doğalgazın ise yüzde birini Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tüketiyor. Ekonomik olarak da bölgemizin Türkiye’de gücü yüksektir. Çerkezköy’ü iyi yerlere getirmek için var gücümüzle hep birlikte çalışırız" açıklamasını yaptı.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve Eğitim ve Halkla İlişkiler Müdürü Gökhan İnce’ye ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Çerkezköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat ise, "Organize ve sanayinin gelmesi ile birlikte kurulan bir kooperatifiz. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalara bağlı olarak çalışıyoruz. Ben Mehmet Özdoğan’ı yaptıkları düzenli çalışmalardan ötürü ve Çerkezköy’e örnek oldukları için tebrik ediyorum. Kendilerinin her zaman desteklerini aldık ve almaya da devam ediyoruz. OSB’nin her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çerkezköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Arat’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN