Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk 7 Haziran Hedefini Açıkladı

Giriş Tarihi: 13.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 09:45
CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk 7 Haziran Hedefini Açıkladı
’ın Çerkezköy ilçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk "7 Haziran’da 6-0 yapmak için mücadele edeceğiz" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy (CHP) İlçe Başkanı Birol Öztürk, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi’nin ülke genelinde 71 ilde yaptığı ön seçimin Cumhuriyet tarihinde ilk kez yapılmasının sevindirici olduğunu belirtti. Başkan Öztürk, 7 Haziran seçimlerinde Tekirdağ’da 6-0 yapmak için mücadele edeceklerini ve parti olarak seçimleri çok önemsediklerini söyledi.
CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Birol Öztürk yaptığı açıklamada, "Yerel seçimlerde ilimiz Tekirdağ’da nasıl 12-0 yaptıysak 7 Haziran Genel Seçimlerinde de 6-0 yapmak için mücadele vereceğiz. Bu seçimi çok önemsiyoruz. Bu seçimde CHP iktidar olacaktır. Partimizin Tekirdağ’daki aday sıralamasından da tüm partililerimiz memnun. Çünkü partililerimizin kendi iradeleriyle kullanılan oy sonunda adaylarımız belirlenmişti. Artık tüm partililerimiz tam bir birliktelik içinde adaylarımızla CHP iktidarı için mücadele verecektir" dedi.
Öztürk, CHP iktidarında yasaklanmayan basın, saldırıya uğramayan bir gençlik, şiddet görmeyen kadınlar, çocuk yaşta evlendirilmeyen kızlar, mağdur olmayan işçi, emekli ve memurlar, iş, aş derdi olmayan insanların yaşadığı bir Türkiye olacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk 7 Haziran Hedefini Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN