Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Malkara’da AK Partili Gençler Kitap Bağışı Yaptı

Giriş Tarihi: 28.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 09:41
Malkara’da AK Partili Gençler Kitap Bağışı Yaptı
’ın Malkara ilçesinde AK Parti Malkara İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Demircili Mahallesi’nde faaliyete geçirilen Halk Kütüphanesi’ne 200 adet kitap bağışında bulundu.
Gençlik Kolları üyeleri Okay Can Adanır, Emre Ünal, Aşkın Işık ve Safa Keskinbaş, Halk Kütüphanesi’ne bağışlamak üzere getirdikleri 200 adet kitabı, Demircili Mahallesi Muhtarı Tural Baykal, Baş Aza Mehmet Çetin ve partinin Mahalle Temsilcisi Muhterem Arabacı’ya teslim etti.
Gençlik Kolları Yönetiminin Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Okay Can Adanır, ansiklopedi, Atatürk ilke ve inkilapları, ders kitapları, hikaye, roman, sözlük ve harita gibi her yaştan insana faydalı olabilecek 200 adet kitap armağan ettiklerini belirtti.
Muhtarlığı devralan Turan Baykal tarafından faaliyete geçirilen Halk Kütüphanesi’ne yapılan kitap armağanı, mahalle halkını sevindirdi. Muhtar Baykal, "AK Partili gençlerin bu jesti, bizi ve mahalle halkını çok memnun etti. İnşallah kitapların her birinin herkese fayda sağlayacağına inanıyorum. Genç arkadaşlara ve AK Parti İlçe Yönetimine teşekkürlerimizi iletiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malkara’da AK Partili Gençler Kitap Bağışı Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN