Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kültür Ve Turizm İl Müdürlüğü’ne Yeni Müdür Atandı

Giriş Tarihi: 17.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 17:15
Kültür Ve Turizm Tekirdağ İl Müdürlüğü’ne Yeni Müdür Atandı
’da 7 aydır boş olan Kültür ve Turizm Tekirdağ İl Müdürlüğüne yeni müdür atandı.
İstanbul Büyükçekme Belediye Başkan Danışmanlığı yapan Ersan Ulusan, Kültür ve Turizm Tekirdağ İl Müdürlüğü görevine atandı. 5 Aralık 2014 tarihinden itibaren müdür vekilliği yapan Naşit Oskay ise bir önceki görevi olan Müdür Yardımcılığı’na geri döndü.
Konu ile ilgili açıklama yapan Kültür ve Turizm Tekirdağ İl Müdürü Ersan Ulusan, "İlk olarak Van’da sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. Sonrasında atama ile İstanbul Küçükçekmece Belediyesinde göreve başladım. Orada Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde 8 yıl kadar çalıştım. Son bir yıldır aynı kurumda görev yaparken başkan danışmanlığı yaptım ve ardından Kültür ve Turizm Tekirdağ İl Müdürlüğüne atandım. 657 Sayılı Kanunun 68B 74’üncü maddeleri ve 2451 Sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince atandık. 15 Haziran 2015 tarihinden itibaren buradaki görevimize başladık" ifadesini kaydetti.
Tekirdağ’a hizmet etmek için geldiğini ifade eden Ulusan, "Kültür ve turizmde elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Tekirdağ zaten son düzenleme ile Türkiye’deki büyükşehirler arasına dahil edildi. Türkiye’nin 23’üncü büyükşehri Tekirdağ, bu açıdan önemli bir şehirdir. Biz de bu öneminin ve üzerimizde sorumluluğun bilinci ile inşallah turizm alanında da yine Tekirdağ’a yakışır hizmetlerde bulunmak üzere çalışacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kültür Ve Turizm Tekirdağ İl Müdürlüğü’ne Yeni Müdür Atandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN