Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ic İçtaş Enerji’den ’Teknede Takım Çalışması Ve Liderlik’ Eğitimi

Giriş Tarihi: 19.6.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
Ic İçtaş Enerji’den ’Teknede Takım Çalışması Ve Liderlik’ Eğitimi
IC İçtaş Enerji İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından, TREDAŞ ve TREPAŞ yöneticilerinin de aralarında bulunduğu IC Enerji Grubu üst düzey yöneticilerine yönelik ’Teknede takım çalışması ve liderlik’ eğitimi verildi.
İstanbul Kalamış Marina’da yelkenli tekneler eşliğinde verilen eğitim programında, takım çalışması, birlikte hareket etme, rol paylaşım ve değişimleri gibi konularda grup üyelerinin süreç içerisinde birlikte hareket etmeleri hedeflendi.
Takımlara ayrılan yöneticilere, uzman eğitimciler tarafından yelkenli teknelerin tanıtılması ile başlayan eğitimde, denize açılan tüm takımlar, tanımlanan süre boyunca, yelken çalışması yapıp öğleden sonra gerçekleştirilen yarışta kıyasıya mücadele etti. Daha sonra aynı anda yarışa başlayan takımlar, tüm gün edinilen bilgi ve deneyimlerle marinaya ulaşmaya çalıştı.
Yarışlar sonunda TREDAŞ ve TREPAŞ yöneticilerinin de aralarında bulunduğu IC İçtaş Enerji Grubu yönetim kadrosu, iş yaşamındaki tüm süreçleri yelkenli yarışları gibi zor koşullar altında, takım çalışması ile birlikte gözden geçirme imkanını elde etmiş oldu.
Eğitimler sonucu, takım çalışması, birlikte hareket etme, rol paylaşım ve değişimleri, farklılıklara karşın ’aynı gemide olmanın’ önemi belirtildi. Eğitim sonunda yöneticilere, katılım sertifikası ve ödülleri takdim edilerek program sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ic İçtaş Enerji’den ’Teknede Takım Çalışması Ve Liderlik’ Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN