Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En Havadar Meclis Toplantısı

Giriş Tarihi: 1.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 15:31
En Havadar Meclis Toplantısı
merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, deniz kenarında Mutlu Kent Çay bahçesinde halkın huzurunda yapıldı.
Projeleri ve etkinlikleri ile adından sıkça söz ettiren Süleymanpaşa Belediyesi, yeni bir uygulamaya imza atarak meclis toplantısını halkın huzuruna taşıdı. Süleymanpaşa Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, alınan karar gereği, sahilde bulunan belediyeye ait Mutlu Kent Çay Bahçesi’nde yapıldı.
Çay bahçesinde kurulan çadırların altında yapılan toplantıya Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlık etti. Yoklama ile başlayan toplantıda, 9 gündem maddesi karara bağlandı.
Toplantıya konuk olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi her zaman ilklere imza atmayı devam ediyor. Bu ilklerin en ilginç olanının da bu olduğunu düşünüyorum. İlk defa açık havada ve halkın huzurunda bir toplantı gerçekleştiriyor. Böylesine geniş bir sahada Belediye Meclis Toplantısı benim tarafımdan da gerçekten takdirle karşılanmıştır. Buradan Süleymanpaşa Belediye Başkanına da teşekkür ederim. Ben sizlerle hem özlem gidermek hem de son gelişmelerle ilgili bilgi alma açısından buraya konuk olmak istedim. Bugün itibariyle yerel yönetimler 15 ayını doldurmuş oluyor. Daha önümüzde 45 ay var. Geçen 15 ayın, Süleymanpaşa Belediyesi açısından hem de büyükşehir belediyesi açısından oldukça olumlu geçtiğini görüyorum. Bu 5 yıl içerisinde görevimizin sonunda gerçekten farklı bir Tekirdağ göreceğiz. Sistem oturmaya başlayınca ve sistem çalışmaya başlayınca insan kendi gücünü daha iyi görüyor ve bu 5 yıl içinde iyi işler çıkaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.
Konuşmalarından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, meclisten ayrıldı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Eylül ayında yapılacak olan meclis toplantısının da açık havada yapılacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En Havadar Meclis Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN