Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den çekildi

Bir süredir pazarından çekileceği konuşulan , resmi Türkiye sitesini de kapattı.

Giriş Tarihi: 2.11.2014 13:38 Güncelleme Tarihi: 3.11.2014 10:10
BlackBerry Türkiye'den çekildi

Kanadalı teknoloji firması BlackBerry, bir yandan yükselişe geçmek için yeni pazarlara yönelirken bir yandan da bazı pazarları geride bırakıyor. Bildiğiniz gibi firma, ülkemizde son olarak Z10, Q10 ve Q5 gibi modellerle boy göstermişti ve biz de bu cihazların incelemelerini sizlere sunmuştuk.

Yeni BlackBerry 10 işletim sistemli bu cihazlarıyla tekrar çıkış yakalamak isteyen firma, ülkemizde beklediği ilgiyi görmemiş olabilir. Zaten dikkatinizi çektiyse son dönemde ülkemizde markasıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanmıyordu. Yurt dışında satışa sunulan ve beğeni toplayan Passport'un da ülkemize gelip gelmeyeceğini merak ediyorduk, hala da ediyoruz. Ama gelse bile bunu sanırız operatörler getirebilir.

BlackBerry'nin resmi Türkiye sitesi, yakın bir zamana kadar hizmet vermeye devam ediyordu. Ancak şimdi bir arama yaptığınızda, böyle bir sitenin olmadığını görüyorsunuz. Direkt olarak BlackBerry'nin yurt dışı sitesine yönlendiriliyorsunuz. Bu, uzun süredir sesi çıkmayan BlackBerry'nin ülkemizdeki son hamlesi anlamını taşıyor olabilir.

Zaten bir süredir BlackBerry'nin Türkiye pazarından çıktığı konuşuluyordu. BlackBerry'nin 'de basın ve iletişim faaliyetlerini yürüten Edelman Türkiye iletişim ajansından aldığımız bilgiye göre de BlackBerry, Türkiye pazarından çekilmiş durumda. Bundan sonra neler olur, bunu da zaman gösterecek.

BlackBerry Q5 inceleme

BlackBerry Z10 inceleme

BlackBerry Q10 inceleme

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BlackBerry Türkiye'den çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN