Türkiye'nin en iyi haber sitesi

daha da hızlanıyor

.’un yeni sürümü istediğiniz şehrin haritasını cihazınıza indirebilmenizi sağlayarak 3G üzerinden veri kullanımını azaltıp daha hızlı bir navigasyon deneyimi sunuyor.

Giriş Tarihi: 16.12.2014 10:54
Yandex Navigasyon daha da hızlanıyor
Türkiye'nin tüm yollarında detaylı ve ücretsiz hizmeti sunan Yandex.Navigasyon yeni sürümüyle kullanıcılarına daha hızlı ve daha rahat bir deneyim sunuyor. .Navigasyon'un yeni sürümü, kullanıcıların istedikleri şehirlerin haritalarını cihazlarına indirebilmesine olanak tanıyor.

Kullanıcılar, Yandex.Navigasyon'un yeni sürümüyle yaşadıkları yerin veya ziyaret etmek istedikleri bir şehrin haritasını 3G veya WiFi vasıtasıyla cihazlarına önceden indirip minimum düzeyde veri kullanımı yaparak uygulamadan faydalanabiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar aylık mobil veri harcamalarından tasarruf ederken, uygulama içinde de gönül rahatlığıyla daha fazla vakit geçirebiliyor.

İndirilebilir haritaların sağladığı faydalar sadece mobil veri kullanımında tasarruf etmesiyle sınırlı değil. Cihazların pilini daha ekonomik kullanma konusunda da büyük avantajlar sunan yeni sürüm, önceden yüklenmiş olan haritaları da kullanarak daha hızlı çalışıyor.

Yandex.Navigasyon'un indirilebilir haritalar özelliği, Android ve iOS sürümleri tarafından destekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yandex Navigasyon daha da hızlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN