Türkiye'nin en iyi haber sitesi

WhatsApp masaüstü uygulaması yayınlandı

Mobil kullanıcılar arasında yaygın olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın masaüstü sürümüyle WhatsApp'ı bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 22.1.2015 10:25 Güncelleme Tarihi: 22.1.2015 10:26
WhatsApp masaüstü uygulaması yayınlandı
600 milyondan fazla kullanıcıya sahip popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın bilgisayar/web sürümü sayesinde, sürekli mobilden mesajlaşmak yerine bilgisayarınızı kullanarak yazışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Şirket blogundan yapılan açıklamada Android, Blackberry ve Windows kullanıcılarının WhatsApp yazışmalarına hem mobil hem de web tarafında kesintisiz olarak devam edebileceği, iOS (iPhone) kullanıcılarının ise Apple kısıtlamaları sebebiyle şimdilik web sürümünü kullanmalarının mümkün olmadığı belirtildi.;

GÜNCELLENMESİ GEREKİYOR

WhatsApp web sürümünü etkinleştirmek isteyen kullanıcıların, mobil uygulamalarını güncelleyerek Menü > WhatApp Web seçeneğine ulaşması gerekiyor.

WhatsApp'ın web uygulamasını bilgisayarınızdan kullanmak için Google Chrome kullanmanız gerekiyor. Chrome tarayıcınızın adres satırına http://web.whatsapp.com yazarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada yer alan QR kodunu, uygulamanıza taratarak mobil cihazınızı web uygulaması ile eşleştirmeniz yeterli. İşlem sonrasında WhatsApp yazışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
WhatsApp masaüstü uygulaması yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN