Lütfi elvan: “Twitter randevu i̇stedi̇”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Lütfi Elvan, bugün CINE5 TV’de Bilal Eren’in hazırlayıp & sunduğu “Dijital Hayat” programına katıldı. Bakan Elvan “Twitter, Uzay Ajansı ve TİB” konularıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu;

Giriş Tarihi: 8.2.2015 16:38
Lütfi elvan: “Twitter randevu i̇stedi̇”
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan katıldığı Dijital Hayat programında twitter ile ilgili "Twitter Türkiye'de ofis açmak için muhafazakar bir tutum sergiliyor. Bizden randevu talepleri oldu fakat ben bu talebi bekletiyorum!" dedi.

Uzay ajanssları konusuna da değinen UDH Bakanı Lütfi Elvan ''Şu an istediğimiz düzeyde gelişim sağlayabilmek için birçok mühendis eğitim alıyor ve çalışmalar gerçekleştiriyor. 6A uydumuzun tamamen milli olması ve Türkiye Uzay Ajansını kurmak için çalışmalar yürütüyoruz. Seçimlerden önce 2015 yılında Türkiye Uzay Ajansını kuracağız!'' dedi.

TİB'de yapılan yasadışı dinlemeler konusuyla ilgili açıklamada bulunan Bakan Lütfi Elvan ''TİB'te maalesef daha once yasadışı dinlemeler yapılmış, 1 Ocak itibariyle çok ciddi önlemler aldık. Bundan sonra hiçbir uzman tek başına dinleme yapamayacak. Her uzmanın çalışmalarını çapraz olarak kontrol ediyoruz.'' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lütfi elvan: “Twitter randevu i̇stedi̇”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN