Google Takvim iOS'a geldi

Google'ın takvim uygulaması iOS platformuna da geldi. Google Takvim uygulamasının ayrıntılarını ve indirme linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:31
Google Takvim iOS'a geldi
Google geç de olsa Android platformuna sunduğu uygulamalarını iOS platformuna da taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ofis uygulamalarını iOS'a sunan Google şimdi de Takvim uygulaması ile iPhone kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

iOS 7 ve üzeri cihazlarda çalışan Google Takvim uygulaması ile günlük programınızı not alıp bunlara hatırlatıcılar kurabilirsiniz. Düz ve renkli tasarımı ile dikkat çeken Google Takvim uygulamasının tüm özellikleri ise şöyle:

Yeni Program Görünümü Gittiğiniz yerlerin fotoğrafları ve haritaları ile programınıza göz atın.
Gmail'den Etkinlikler Uçuş, otel, konser, restoran rezervasyonları ve daha fazlası takviminize otomatik olarak eklenir.
Takviminizin doldurulması konusunda yardım Etkinlik başlıkları, yerler ve kullanıcılar için akıllı önerilerle etkinlikleri hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Farklı takvim görünümleri Tek gün görünümü ile bir bakışta birden fazla günü görebileceğiniz görünümler arasında kolayca geçiş yapın.
Tüm takvimleriniz tek ve ulaşılması kolay bir yerde Google Takvim, telefonunuzda Exchange ve iCloud dahil tüm takvimlerle birlikte çalışır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google Takvim iOS'a geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN