Türkiye'nin en iyi haber sitesi

e-ticaret sitesi ’ı satın aldı

, e-ticaret arama sitesi ’ı bünyesine kattı. TheFind tarafından gerçekleştirilen açıklamada dokuz yıllık sıkı bir çalışmanın ardından Facebook ile birlikte TheFind için yeni bir dönemin başlayacağı ifade edildi.

Giriş Tarihi: 16.3.2015 09:50
Facebook e-ticaret sitesi TheFind’ı satın aldı

temel olarak çevrim içi veya fiziksel mağazalarda bir ürünün olup olmadığını kontrol etmek için kullanılıyor. Site kontrol sürecinde çok sayıda farklı platformdan veri çekiyor. TheFind aracılığıyla indirim kuponları da elde edilebiliyor. Buna ek olarak, site kullanıcılara aradıkları ürünü yakınlarında fiziksel olarak görebilecekleri mağazaların konumunu da harita üzerinde gösteriyor.

San Jose Mercury News gazetesine konuşan bir sözcüsünün açıklamaları ise sosyal paylaşım sitesinin TheFind'ı satın almasındaki temel odak noktasının e-ticaretten ziyade reklamlar olduğunu ortaya koyuyor. TheFind ekibi Facebook bünyesinde kullanıcılara hedef kitlesi belirlenmiş reklamlar ulaştırmak için çalışacak.

Facebook'un TheFind için ne kadar ödediği bilinmiyor. TheFind'ın web sitesi ise önümüzdeki haftalarda yayınına son verecek ve ekibin Facebook'a geçiş süreci tamamlanacak. Facebook, TheFind'ı bünyesine katarak reklamcıların dikkatini çekme konusunda önemli bir koz daha elde etmiş oldu.

Kaynak:Teknoblog


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook e-ticaret sitesi TheFind’ı satın aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN