Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şarkıcılara özel

Müzikle ilgilenen amatörlerin kariyerlerini geliştirmelerinde yardımcı olacak Sanatçılar için () yakında hayata geçiriliyor.

Giriş Tarihi: 17.3.2015 10:48
Şarkıcılara özel YouTube
YouTube'da paylaştığı videolarla ünlü olan çok sayıda isim var. Bunlar arasında basit gitar kayıtları ya da amatör kliplerle başlayıp günümüzde milyonlara hitap eden şarkıcılar var. YouTube, yeni uygulaması ' for Artists' ile artık genç yeteneklere daha fazla yardımcı olacak, onlara kariyer basamaklarını tırmanmaları yolunda destek çıkacak.

Detayları henüz tam olarak paylaşılmayan uygulama, gelecek vaat eden müzisyenlerin konserleri ya da küçük bir kanalda dahi olsa çıkacakları bir radyo programı, vb. hakkında kendi YouTube sayfalarında bilgiler paylaşabilmeleri, algoritmik olarak kendilerini dinleyebilecek kimselere önerebilmeleri gibi özellikler içerecek. Ayrıca YouTube, başarılı olan ve yüksek izlenme sayılarına erişen şarkıcıların kanalları ve videolarının tanıtımlarına yardımcı olacak.

Temelde bir dizi yeni araçla zenginleştirilmiş bir YouTube kullanıcı kanalı deneyimi sunacağa benzeyen YouTube for Artists'ın kısa zaman içinde kullanıma sunulması bekleniyor. YouTube'da 2015 yılında geliştirmelere böylelikle bir yenisi daha eklenmiş oluyor. Daha önce de kamera açıları arasında geçiş yapılarak video izleme deneyimi ve yine kısa süre önce 360 derece videolar gelmişti. Yeni gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şarkıcılara özel YouTube
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN