Türkiye'nin en iyi haber sitesi

G4, 'da ilk kez gösterilecek!

, G3 modelini tanıtırken de seçtiği ilk şehirlerden bir tanesi 'du.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 10:53
LG G4, İstanbul'da ilk kez gösterilecek!

LG'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli G4 için yeni biiler geldi. Nihayet G4'ü görebileceğiz.

Şimdiye kadar birçok söylenti ve sızıntı haberi gelen telefon, önümüzdeki günlerde düzenlenecek özel etkinliklerle tanıtılacak ve bu etkinliklerin bir tanesi de İstanbul'da gerçekleştirilecek.

LG'den gönderildiği belirtilen ve LG G4 lansmanıyla alakalı olduğu söylenen davetiye; 'ün 28 Nisan itibarıyla New York, Londra ve Paris'te gerçekleştirilecek etkinliklerle tanıtılacağını, bir gün sonra, yani 29 Nisan'da da Seul, İstanbul ve Singapur'da ilk kez görücüye çıkacağını gösteriyor.

Bu bilgilerin doğruluk payı yüksek. Çünkü geçtiğimiz sene de LG, G3 modeli için yaptığı tanıtım etkinliklerinde İstanbul'a da yer vermişti. Öte yandan, MWC 2015'te LG Türkiye yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde, özellikle G2 ve G3 ile birlikte 'de LG satışlarının katlandığını öğrenmiştik. Yani LG G4'ün de ilk tanıtılacağı şehirlerden bir tanesi olabilir.

MWC 2015 Röportaj: LG Electronics Türkiye'den Ufuk Gürsoy ile konuştuk

Son olarak, G3'ün lansmanı ülkemizde 28 Mayıs'ta gerçekleşmiş ve biz de o gün G3'ün ilk bakış videosunu sunmuştuk size. Bu tarih konusundan yola çıkarsak LG'nin neredeyse 1 yıllık ürün döngüsü politikası belirlediğini söyleyebiliriz.

LG G4 benchmark sitesinde ortaya çıktı, özellikleri gözüktü

Yeni bilgiler geldikçe haberdar edeceğiz.

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
LG G4, İstanbul'da ilk kez gösterilecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN