Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu oyun WhatsApp'ın rekorunu kırdı

Giriş Tarihi: 6.4.2015 13:07
Bu oyun WhatsApp'ın rekorunu kırdı

Android kullanıcılarının yeni fenomeni "Aa" isimli oyun. Google Play'de geçtiğimiz hafta en çok indirilen uygulama haline gelen oyun, WhatsApp'ın rekorunu kırdı.

Sinir bozucu ve bağımlılık yapan 'aa' oyunu, geçtiğimiz hafta Android'in en çok indirilen uygulamalarından birisi oldu.
Kendiniz oynamıyor bile olsanız birilerini mutlaka bu oyunu oynarken görmüşsünüzdür. Aa adlı oyun , geçtiğimiz hafta Google Play Store'da en çok indirilen uygulamalardan olan biri olan WhatsApp'ı geçti.
Zorlayıcı bölümleri ile son derece sürükleyici olan "aa" isimli bu oyun, sizi kolayca bağımlısı haline getirebilecek kadar sinirlerinizi bozabilir. Kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalıştığınız bu oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor ve her geçen bölümde oyun daha da zor bir hal alıyor.

Oynaması ücretsiz olan bu oyunda da her ücretsiz oyunda olduğu gibi çeşitli reklamlar mevcut; eğer bu reklamları görmek istemiyorsanız 2 Lira ödeyerek onları kapatabilir; eğer bölümleri tek tek geçmek size zor geliyorsa 10 Lira vererek tüm bölümleri açabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu oyun WhatsApp'ın rekorunu kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN