Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kullanıcı deneyimi kampanyasına yoğun ilgi!

Electronics, merakla beklenen akıllı telefonu LG 'ün çıkmasına sayılı günler kala düzenlediği kullanıcı deneyimi kampanyasıyla teknoloji dünyasını salladı.

Giriş Tarihi: 16.4.2015 11:39
LG G4 kullanıcı deneyimi kampanyasına yoğun ilgi!
Türkiye'den de 50 şanslı kişinin LG G4'ü henüz piyasaya çıkmadan test edebileceği kampanya duyurusunun üzerinden henüz bir hafta bile geçmeden yirmi bini aşkın başvuru yapıldı.

Başvurular www..com.tr adresinden alınıyor

Deneme kampanyasına katılabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken ise, geçerli bir Facebook ya da Twitter hesabı ile http://www.lgg4.com.tr adresinden başvuru yapmak. 27 Nisan'a kadar sürecek başvuru döneminde sosyal medya paylaşımlarıyla LG G4'ten beklentilerini ve test grubuna katılma amaçlarını en iyi şekilde anlatan kullanıcılar, jüri değerlendirmesi sonrasında 50 kişilik deneme grubuna seçilme fırsatı yakalayacak.

LG G4'ü herkesten önce 30 gün boyunca deneyimleyecek bu şanslı grubun arasından jürinin seçeceği 5 kullanıcı ise, LG G4'ün 29 Nisan'da gerçekleştirilecek basın toplantısına katılma şansı yakalayacak. Ayrıca, test grubuna katılma fırsatı yakalayan şanslı 50 kullanıcıya tamamlamaları için bazı görevler de verilerek LG G4'ün çeşitli özelliklerini denemeleri istenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
LG G4 kullanıcı deneyimi kampanyasına yoğun ilgi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN