Hello yayınlandı

Giriş Tarihi: 23.4.2015 10:08
Facebook Hello yayınlandı

yeni uygulaması Hello'yu Play Store'da yayınladı.

Geçtiğimiz haftalarda 'un yeni bir uygulaması üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda kullanıma sunulacağı haberleri gelmişti. Facebook, sizi arayan numaraları rehberinizde kayıtlı olmasa bile kim olduğunu öğrenmenizi sağlayan yeni uygulaması Hello'yu Play Store'da yayınladı.

Facebook hesabınızla giriş yaptığınız Hello uygulaması sizi arayan numara rehberinizde kayıtlı olmasa bile(eğer Facebook profilinde telefon numarasını eklemişse)size arayanın kimliğini gösterebiliyor. Arayan, telefon numarasını Facebook'a eklememiş olsada uygulama arayanın profil ismini direkt ekranınızda gösteriyor.

'nun esas amacı şu; telefonunuzun arama fonksiyonlarını yöneten standart uygulamanın yerine geçerek bu süreci kendi Facebook veritabanındaki verileride kullanarak yapmak.

Uygulamanın kısaca özellikleri şöyle:
?Arayan numara rehberde kayıtlı olmasa bile kim olduğunu gösterme
?Doğrudan rehber üzerinden Facebook araması yapabilme
?Arayan numaralardan istemediklerinizi engelleyebilme

Facebook Hello Google Play'de yayınlanmış durumda ancak ülkemiz için kullanıma henüz açılmadığı için uygulamayı indiremiyorsunuz. Bunun için size aşağıda verdiğimiz linkten uygulamanın APK'sını telefonunuza yükleyip Türkçe olarak kullanabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook Hello yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN