Swiftkey'den yeni uygulama: Clarity

En popüler üçüncü parti klavye uygulaması geliştiricisi SwiftKey, yeni uygulamasının ilk beta sürümünü yayınladı. İşte SwiftKey Clarity Keyboard hakkındaki detaylar.

Giriş Tarihi: 28.4.2015 17:44
Swiftkey'den yeni uygulama: Clarity
Popüler üçüncü parti klavye uygulaması geliştiricisi SwiftKey, kullanıcılarına en hızlı ve en düzgün kelimeleri yazdırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kullanıcılarına adeta leb yazmadan leblebi kelimesini önermeyi amaçlayan SwiftKey, bu alanda yeni bir uygulamasının çalışmalarına devam ediyor. İlk betası bugün Google Play'de yayınlanan SwiftKey Clarity Keyboard, SwiftKey'in Sera adlı projesinin bir parçası olarak yayınlanmış

Kullanıcılarına en doğru kelime tahminlerini sunmayı hedefleyen uygulamanın önerileri hızla kullanılabiliyor ya da tam tersi hatalı bulunan öneriler bir tek dokunuşla kullanıcının yazdığı orijinal metne dönüşebiliyor.

Büyük harf yazımı için Shift tuşu ile kaydırma yapılacak uygulama, kaydırma ile yazma özelliğine sahip değil. Yani klasik olarak tek tek tuşlara dokunarak kullanıcının yazı yazması gerekiyor.

İlk olarak Android 4.4 ve üzeri bulunan cihazlar için betası yayınlanan uygulama SwiftKey Flow'a benzer özellikler de sunuyor.

shiftdelete.net
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Swiftkey'den yeni uygulama: Clarity
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN