Facebook Lite sonunda Türkçe

Facebook kullanırken bataryasından ve hücresel bağlantı limitinden ödün veren tüm kullanıcıları sevindirecek bir haber yine Facebook'un kendisinden geliyor.

Giriş Tarihi: 25.6.2015 14:31
Facebook Lite sonunda Türkçe
Birkaç aydır uygulama mağazalarında bulunan Facebook Lite, sonunda tamamen Türk kullanıcıları için kişiselleştirilmiş dil ayarlarına da sahip. Özellikle telefonu eski olanları sevindirecek olan bu haber, kullanıcılarının yaşamış olduğu takılmaları mümkün olabildiğince azaltıyor.

Facebook, katlanarak büyüyen kullanıcı grubuyla birlikte farklı hizmetlerden yararlanmak isteyenlere yönelik çözümler üretmeye çalışıyor. Bu konuda start veren en önemli uygulama muhtemelen kullanıcılar arasında bir ikiye bölünme yaratan Facebook Messenger uygulamasıydı. Facebook Lite uygulaması da normal Facebook duvarını takip etmeyi tercih edenler için minimalize edilmiş bir arayüz tasarımı sunuyor.

Facebook Lite'ın en büyük avantajlarından biri internet bağlantısını daha az zorlaması. Bu sayede daha az dosya aktarımı ve arka plan işlemleri gerçekleştiren uygulama hem batarya tasarrufu sağlıyor, hem de telefonunuzun gereksiz yere yavaşlamasına mani oluyor. İnternet paketinin kotası tehlikede olanlar için de Facebook Lite hayat bir hayat kurtarıcı olabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook Lite sonunda Türkçe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN