Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'tan fotoğraf düzenleme yeniliği

, mobil platformlardan fotoğraf yükleyen kullanıcıların karşısına yeni düzenleme aracı ile çıkmaya hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 29.6.2015 15:13 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 15:16
Facebook'tan fotoğraf düzenleme yeniliği
Popüler sosyal medya sitesi , geçtiğimiz dönemlerde Snapchat firmasını satın almak için bir takım girişimlerde bulunmuş ancak başarılı olamamıştı. Snapchat'i satın alamayan Facebook, rakibinin özelliklerine benzer Slingshot gibi uygulamalar ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Ancak Facebook bu tarz uygulamalar ile pek umduğunu bulamamıştı.

Gelen yeni bilgilere göre Facebook yine Snapchat benzeri bir program üzerinde çalışıyor. iOS için gelecek bu yenilik sayesinde Facebook'a fotoğraf yüklemeden önce; fotoğrafları Snapchat'ten alışkın olduğumuz düzenleme araçları ile renklendirebileceğiz.
Facebook ta bunları asla yapmayın
Facebook'un yeni fotoğraf düzenleme araçları arasında; fotoğraf filtreleri , yazı ekleme , sticker ekleme ve kesme özelliği bulunuyor. Bu özelliklerin önümüzdeki günlerde yayınlanacak Facebook güncellemesi ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.Yaş ortalamasını yükselten Facebook , bu tarz yenilikler ile gençleri tekrardan platformuna kazandırmak istiyor. Bakalım fotoğraf düzenleme yeniliği bu konuda Facebook'a nasıl bir yarar sağlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook'tan fotoğraf düzenleme yeniliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN