Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu siteye aynı anda sadece tek kişi girebiliyor

İnternet sitelerinin asıl amacının olabildiğince büyük kitlelere ulaşmak olduğunu biliyoruz. Bütün internet siteleri bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor ancak yeni ortaya çıkan bir site bunun tam tersini yapmak için çaba sarfediyor.

Giriş Tarihi: 2.7.2015 15:50 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 15:51
Bu siteye aynı anda sadece tek kişi girebiliyor
"Most Exclusive Web Site" ismi verilen dünyanın en özel internet sitesi ilginç yapısıyla dikkat çekiyor.

İnsanları özel hissettirmek için geliştirilen siteye giren herkes otomatik olarak sıraya girmiş oluyor. Sırası gelen kişiler yalnızca 1 dakika boyunca sitede durabiliyor ve daha sonrasında sitenin dışına çıkarılıyor. Yani bu sitede aslında sadece bir kişi dolaşabiliyor ve o kişinin ismi de diğer kullanıcılara ilan ediliyor. Aslında çok da yeni olmayan sitenin Reddit'te paylaşılmasının ardından popülerliğe kavuştuğu belirtiliyor. Washington Post'a konuşan site geliştiricisi Justin Foley , geçtiğimiz salı gününden itibaren siteye 300 bin kişinin girmeye çalıştığını ancak bu kişilerden yalnızca 55 bin kişinin siteye girme şansı yakaladığını ifade ediyor.

Siteye girmek için sıra bekleyenler sayfayı yenilediğinde veya sekmeyi kapattığında sıranın en sonuna geri gönderiliyor. Dolayısıyla siteye girebilmek için oldukça sabırlı olmak gerekiyor.

http://mostexclusivewebsite.com/
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu siteye aynı anda sadece tek kişi girebiliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN