Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En iyi PlayStation 4 oyunları

Giriş Tarihi: 22.7.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 13:30
En iyi PlayStation 4 oyunları

Grand Theft Auto V

Silahlı soygunlar ve çok daha fazlası

Sadece bu platformdaki en iyi sandbox oyun olmakla kalmayıp, GTA V, ayrıca en iyi golf oyunu, en iyi tenis simülasyonu, tartışmasız sanal yoga şampiyonu ve en iyi yarış oyunlarından bir tanesi olmuştur... Bu, oldukça uzun ömürlü bir MMO'dur.


Trevor, Franklin ve Michael'ın bize getirdiği şey, bütünüyle farklı üç bakış açısından görünen, son derece iyi bir şekilde gerçeğe dönüştürülmüş bir şehir. Trevor, bir Rockstar oyunundan beklenen karakter; taşkın bir katil; Franklin, sokak sanatlarıyla uğraşan ve şapkadan tavşan çıkarma becerisi olan, klasik "fakirlikten zenginliğe" karakteri. Michael ise, işe yaramayan bir ailesi olan, bira göbeği ile başı belada bir suçlu.

GTA V'i oynadığınızda, – multiplayer (çok oyunculu) bir başı boş dolanma, hikaye odaklı bir üçüncü şahıs aksiyonu, bir uçuş simülasyonu ile birlikte – bu kendisinin, hem bu nesilde hem de eskisi üzerinde en iyi oyun olduğunu ortaya koymaktadır.belki de şu ana kadarki en iyi oyunu oynadığınızı bile düşünebilirsiniz; buna hakkınız da var...

Kaynak: Chip

ARKADAŞINA GÖNDER
En iyi PlayStation 4 oyunları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN