Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni nesil Photoshop uygulamalarını tanıttı

Yeni Photoshop uygulamasının çok yakında mobil platformlara geleceği kısa bir süre önce paylaşılmıştı. Adobe, dün sabah düzenlenen Apple etkinliğinde Project Rigel kod adıyla anılan uygulamanın resmi adını ve detaylarını paylaştı.

Giriş Tarihi: 11.9.2015 15:10
Yeni nesil Photoshop uygulamalarını tanıttı
iPad Pro etkinliğinde açıklanan Photoshop Fix isimli uygulamayla birlikte Adobe, Photoshop Comp CCve Photoshop Sketch uygulamalarını da görücüye çıkardı. Photoshop Fix uygulamasında büyük boyuttaki fotoğrafları açmanın rahat bir şekilde yapılabileceği ve gerçek zamanlı düzenleme işlemi için GPU gücünden faydalanılacağı belirtiliyor.

50 MB'a kadarki büyüklükteki fotoğrafların uygulamaya aktarılabileceği ve uygulama üzerinden bu fotoğrafların düzenlenebileceği ifade ediliyor. Uygulamada dikkat çeken bir diğer detay ise yüz ifadesi değiştirme özelliği. Kullanıcılar uygulamada yer alan yüz tanıma özelliğiyle yüz ifadelerini değiştirebiliyor. Ücretsiz olarak indirmeye sunulacak Photoshop Fix'in mobil cihazlarda kullanılabilmesi için Creative Cloud aboneliğine ihtiyaç duyulmayacağını belirten Adobe, Photoshop Fix'le birlikte tanıtılan Photoshop Comp CC ve Photoshop Sketch'in ne zaman yayınlanacağını ise henüz açıklamadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni nesil Photoshop uygulamalarını tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN