oyun bildirimleri sorununu çözüyor!

Giriş Tarihi: 3.11.2015 16:26
Facebook oyun bildirimleri sorununu çözüyor!

kullanıcılarını canından bezdiren oyun davetleri ve bildirimleri sorunu ortadan kaldırılıyor. Facebook kurucusu , oyun bildirimleri sorununun farkında olduklarını ve bu konuyla ilgili bir çözüm üretmeye çalıştıklarını belirtti

kullanıcılarını çileden çıkartan oyun bildirimleri krizi sonunda çözüme kavuşuyor. Facebook kurucu CEO'su katıldığı bir etkinlikte yaptığı konuşmada, oyun davetlerini sona erdirecek yeni bir çalışmaya başladıklarını belirtti.

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg katıldığı bir etkinlikte izleyicilerden birinin "Artık ciddi şekilde oyun istekleri ve davet almak istemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?" sorusu üzerine, kendisinin de bu sorunun farkında olduğunu ve Facebook'un geliştirilmesiyle alakalı çalışmalarda bulunan ekibinden bununla ilgili bir düzenleme yapmalarını istediğini belirtti.

Sosyal medya devi Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg konuyla ilgili şunları söyledi:

"Bu soruyla daha önceden sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğim pek çok soru cevapta karşılaştım ve buraya gelmeden önce bir çözüm bulursak iyi olacağını düşündüm. Nitekim öyle de oldu. Konuyla ilgilenen arkadaşıma durumu bildirdim. Bir süre sonra bana gönderdiği e-mail' de bazı araçların bu sistemi otamatik olarak gerçekleştirdiği ve oyun isteklerinin yeni kişileri çekmek adına daha önceden Facebook üzerinden hiç oyun oynamamış kişilere gönderildiğini söyledi. Ancak bu durumu ortadan kaldıracağız. Oyun isteklerini ve davetleri tamamen ortadan kaldırma gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü Facebook sistemi üzerinde önceliğimiz olan bazı konular var. Fakat kullanıcıların da bu durumdan şikayetçi oluşu bizim için başka bir öncelik daha doğurmakta. Sonuç olarak bu duruma bir çözüm bulacağız ve bu konuda çalışıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook oyun bildirimleri sorununu çözüyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN