Dijital Pazarlama Workshopları SEOzone’15 İle Başlıyor

Türkiye’nin en inovatif dijital pazarlama ajansı olan SEOZEO tarafından, 27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında, Şişli Marriott Hotel’de 3.kez düzenlenecek olan SEOzeo’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda, sunumlardan sonra aktif workshoplar düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 25.11.2015 15:12 Güncelleme Tarihi: 25.11.2015 15:14
Dijital Pazarlama Workshopları SEOzone’15 İle Başlıyor

Konferansta, 27-28 Kasım tarihlerinde SEOzone ve Contentzone olarak iki oturumda gerçekleşecek SEO ve içerik pazarlaması sunumlarından sonra, 29 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek workshoplarda, birbirinden değerli dijital pazarlama uzmanları, katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor. SEO çalışmaları konusunda dünyaca ünlü konuşmacılar, katılımcılarla uygulamalı olarak SEO ve içerik pazarlaması çalışması yapacaklar.

Bu bağlamda, teknik SEO'da dünyaca bilinen DeppCrawl'ın EMEA pazarı sorumlusu Tristian Pirouz, aksiyon odaklı SEO sunumu yapacak. Searchmetrics dijital pazarlama uzmanı Shyam Dattani SEO analizi, SEMrush müşteri departmanı yöneticisi Elizaveta Lavrienko ise rakip ve pazar ölçümlemesiyle ilgili sunumuyla katılımcılarla buluşacak. Konferansta ve workshoplarda simültane tercüme yapılacak.

SEO çalışmaları ve Türkiye'nin ilk içerik pazarlaması alanındaki sunum ve workshop etkinleriyle tamamlanacak olan SEOzone'15 konferansının bilet fiyatları ve ayrıntılı programı seozeo.com.tr adresinde yer alıyor. SEOzone ve Contentzone oturumlaryla beraber workshop etkinlik biletleri sitede bir arada satışa sunuluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dijital Pazarlama Workshopları SEOzone’15 İle Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN