Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte yeni Türkiye Ülke Direktörü!

Dünyaca ünlü sosyal medya devi yeni Türkiye direktörünü açıkladı. Facebook yaptığı resmi açıklamayla ’ın yeni Türkiye Ülke Direktörü olarak atandığını duyurdu

Giriş Tarihi: 2.12.2015 14:45
İşte yeni Facebook Türkiye Ülke Direktörü!
Türkiye Ülke Direktörlüğü görevinden ayrılan Fırat Dirik'in yerine bu göreve atandı. Facebook'un Londra ofisinde görev yapacak olan Matraş'ın, Facebook bünyesinde Türkiye'de faaliyet gösteren marka ve ajansların Facebook, Instagram ve diğer ilgili şirket ürünlerini en verimli şekilde kullanmalarından sorumlu olacağı öğrenildi.Facebook yeni Türkiye Ülke Direktörü olan Matraş, yeni görevine atanmasının ardından bir açıklama yaptı. Matraş'ın açıklaması şu şekilde:

"Facebook'ta bizim sıkça kullandığımız bir söz var: Biz bu yolculuğun henüz sadece yüzde 1'ini tamamladık – ve bu durum Facebook'un Türkiye'deki faaliyetleri için daha doğru olamazdı. Ben bu yolculuğa daha yeni başlıyorum; fakat bağlantının gücüne dair gördüklerim şimdiden çok ilham verici… Facebook ülkemizde çok yaygın olarak kullanılıyor ve bu durum şirketin sunduğu ilgili ve etkili reklam çözümleri ile birleştiğinde ortaya, Türkiye'nin günden güne gelişen ve zenginleşen ekosisteminde faaliyet göstermek isteyen marka ve ajanslar için eşi bulunmaz fırsatlar çıkarıyor. Türkiye'deki mevcut ve potansiyel müşterilerimizin etkili dijital stratejiler geliştirmesine destek olmayı ve müşterilerimizin Facebook deneyimlerini en iyi noktaya taşımak için onlarla çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum"

Derya Özkaya Matraş kimdir?

Derya Özkaya Matraş Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Columbia Business School'da Master yaptı.

Oliver Whyman, McKinsey & Company gibi uluslararası şirketlerde görev alan Matraş, Facebook'a katılmadan önce Doğan Holding bünyesinde Perakende, Eğlence ve Eğitim Grubu'ndan sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte yeni Facebook Türkiye Ülke Direktörü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN