Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnternetsiz mümkün!

devi , şirketle ilgili yeni gelişmeleri paylaştığı haber odası sitesinden yayınladığı duyurusunda, "" adı verilen yeni bir uygulamayı tanıttı. Yeni uygulamayla birlikte internetsiz ortamlarda bile Facebook üzerinden paylaşımları görmek ve yorum yapmak mümkün olacak. İşte detaylar!

Giriş Tarihi: 11.12.2015 15:48
İnternetsiz Facebook mümkün!
Dünya nüfusunun yaklaşık dörtte birinin hesabının olduğu sosyal paylaşım sitesi , artık internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de kullanıcılarının habersiz kalmayacaklarını ve paylaşımlara yorum yazabileceklerini duyurdu.

Facebook, şirketle ilgili yeni gelişmeleri paylaştığı haber odası sitesinden konuyla ilgili bir duyuru yayınladı. Sosyal paylaşım sitesi duyurusunda, "" adı verilen yeni uygulamayı tanıttı.

Duyuruda, "Amacımız, insanların kendileri için en değerli hikayelerle bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. Artık Facebook kullanıcıları, internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de habersiz kalmayacaklar" ifadesi kullanıldı.

Şirket, kullanıcılarının internet olmayan veya zayıf olduğu ortamlarda bile paylaşımlara yorum yazabileceklerini ve bu yorumların daha sonra internet bağlantısı kurulduğunda arkadaşları tarafından görülebileceğini açıkladı.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnternetsiz Facebook mümkün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN