Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan E-Devlet uygulamasına 'en iyi geliştirici' unvanı

tarafından en iyi ve en güvenilir uygulamaları geliştiren hesaplara verilen “en iyi geliştirici” unvanına, ve beraberindeki geliştirici hesabı layık görüldü.

Giriş Tarihi: 31.12.2015 10:50
Google'dan E-Devlet uygulamasına 'en iyi geliştirici' unvanı

tarafından Google Play üzerindeki en iyi ve en güvenilir uygulamaları geliştiren hesaplara verilen "en iyi geliştirici" unvanına, Türksat AŞ tarafından yönetilen ve beraberindeki geliştirici hesabı layık görüldü.

Türksat AŞ'den yapılan açıklamada, Google Play'de "en iyi geliştirici" seçilebilmek için geliştirici şirketlerin "yüksek kalitede" ve "yenilikçi" ürün geliştirmiş olmasının gerektiğine işaret edildi. Açıklamada, "Google, geliştirici hesaplarına bu unvanı vererek, Android kullanıcılarına uygulamanın kullanıcılar açısından güvenilir ve kaliteli olduğunu vurgulamış oluyor. Ayrıca söz konusu uygulama aralık ayı içinde Best Of 2015 listesine de girdi" ifadeleri kullanıldı.

Kasımda 11 milyondan fazla kullanıcı girişi yapıldı

E-Devlet mobil uygulamasına, kasımda 11 milyondan fazla kullanıcı girişi yapıldığı, kullanıcıların yüzde 97,8'inin uygulamayı 1 kereden fazla kullandığı kaydedilen açıklamada, 4A hizmet dökümü, mahkeme dava dosyası, araç sorgulama, genel sağlık sigortası ve prim borcu ile tapu bilgileri sorgulamanın aylık bazda en çok kullanılan hizmetler olduğu belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google'dan E-Devlet uygulamasına 'en iyi geliştirici' unvanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN