Yeni 'da orası değişiyor

, yeni nesil 'da nasıl bir yol izlemeyi planlıyor?

Giriş Tarihi: 13.2.2016 13:59 Güncelleme Tarihi: 15.2.2016 11:34
Yeni iPhone'da orası değişiyor

Cupertino'lu şirketin 7'de kulaklık girişini kaldıracağı ve ses kalitesini iyileştirmek için başka planları olduğu uzun zamandır söyleniyor. Şimdi de iPhone 7'ye 2. hoparlörün ekleneceğini iddia eden bir rapor var.

Analist Blayne Curtis ve Christopher Hemmelgarn tarafından yazılmış olan Barclays araştırma notlarına göre , yeni iPhone'da kulaklık girişini yerine 2. hoparlör kullanacak. Raporda 2. hoparlöre Cirrus Logic tarafından tedarik edilen amfinin güç vereceği iddia ediliyor. Bu durum iki hoparlörün telefonun alt kısmında olacağı almanına geliyor. açıkçası en iyi stereo sese sahip olmayabilir. Raporda ayrıca iPhone 7'de dinamik gürültü önleyici kullanılmayacağı, temel sayısal bir codec'in olacağı kaydediliyor. Gürültü önleyici iPhone 7s'e saklanan özelliklerden biri olabilir. En azından analistler raporda böyle öngörmüş.

APPLE'IN BU SENE ÇIKARACAĞI ÜRÜNLER

Hatırlarsanız eski tarihli dedikodularda iPhone 7'nin kablosuz kulaklıklarla tüketicilere sunulacağı ileri sürülmüştü. Fakat yeni raporda kulaklıkların kablolu olacağı ve Lightning portundan bağlanacağınden bahsediliyor. Fakat tedairk zinciri kaynaklarına dayandırılan başka bir rapor Lightning yerine USB Type-C portu olacağını iddia etmişti. Bu da işin diğer ilginç bir noktası. Şimdilik söylentiler ve teoriler bu kadarla sınırlı.

iPhone 7'de 3.5mm kulaklık girişinin kaldırılması istenmiyor!

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni iPhone'da orası değişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN