Yeni 'un öyle bir özelliği olacak ki...

hakkında yeni bir rapor var. Detaylarına birlikte bakalım...

Giriş Tarihi: 1.3.2016 15:16
Yeni iPhone'un öyle bir özelliği olacak ki...

Çinli MyDrivers sitesinin son raporuna göre çift kameralı iPhone 7 Plus'ın adı "iPhone Pro" olacak. Kaynak 'ın Pro ismiyle bu modeli, standart iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'tan ayırt emek istediğini belirtti.

Tozlu rafları karıştırdığımız zaman karşımıza ünlü analist Ming-Chi Kuo'nun daha önce yayınladığı öngörü raporu çıkıyor. Kuo müşterileri için yayınladığı notlarında çift kameralı iPhone 7 Plus'ın olacağını ileri sürmüştü. Son rapor ise Kuo'nun iddialarını bir kere teyit ediyor.

Son aylarda MyDrivers sitesi iPhone 7, iPhone SE hakkında birçok ayrıntıyı paylaştı. Geçmişinde de eski iOS cihazlar hakkında ilginç gelişmeleri aktarmıştı. Sicili sağlam bir kaynak, ama verdiği bilgilere yine de şüpheyle bakmak lazım. Apple, 2008'den bu yana (iPhone 3G'den beri) amiral gemisi iPhone modelleri için genel sayı tabanlı isim şeması kullanır. Belki bu liste içinde iPhone Pro'yu görebiliriz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, sonbahar aylarında tanıtılacak. Bu tanıtımda yeni iPhone'lar dışında Apple Watch 2'nin de duyurulması bekleniyor. Önceki söylentilere göre ilk olarak Apple Watch'ta kullanılan SiP modülünü yeni iPhone'larda görebiliriz. Sizin beklentiniz nedir?

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni iPhone'un öyle bir özelliği olacak ki...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN