Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ronaldo’yu Fiber Güçlü GiGA ile hızlandırıyor

, dünyanın en hızlı futbolcularından ’yu ’ye getirdi. Portekizli yıldız; Türk Telekom’un GiGA iletişimi kapsamında hazırladığı hız odaklı reklam kampanyasının yeni yüzü oldu.

Giriş Tarihi: 31.3.2016 09:35
Türk Telekom Ronaldo’yu Fiber Güçlü GiGA 4.5G ile hızlandırıyor

, ile değişecek iletişim ve eğlence anlayışını yansıtmak üzere dünyanın en başarılı futbolcularından Ronaldo'yu ülkemize getirdi. Real Madrid'de forma giyen ve dünyanın en başarılı ve en hızlı futbolcularından biri olarak kabul edilen Portekizli yıldız, Türk Telekom'un "#sanahizmiyok" temalı reklam kampanyasında rol alıyor.

Saatte 33 kilometreye ulaşan hızıyla dünyanın en hızlı futbolcuları arasında yer alan Ronaldo'nun rol aldığı , 1 Nisan'dan itibaren GiGA 4.5G teknolojisi ile 'nin 81 iline, dünyanın en hızlı ve kaliteli mobil deneyimini sunmaya hazırlanan Türk Telekom'un Fiber Güçlü GİGA 4.5G'sine odaklanıyor.

Türk Telekom CEO'su Rami Aslan konuyla ilgili şunları söyledi:

"Türk Telekom olarak 1 Nisan'dan itibaren, GiGA 4.5G teknolojimiz ile en hızlı 4.5G'den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimini kullanıcılara biz sunacağız. Bu konudaki farkımızı 4.5G reklam kampanyamız ile de ortaya koymak istedik. Bu amaçla dünyanın en hızlı futbolcularından biri olan 'nun 4.5G reklam kampanyamızın yüzü olmasına karar verdik. Dünyanın en hızlı ikilisi olarak tanımlayabileceğimiz Türk Telekom ve Ronaldo, yeni reklam kampanyamızda çok iyi bir uyum sergilediler. Ronaldo'lu reklam filmimiz ile hız ve kalite arayanları Türk Telekom'un Fiber Güçlü 4.5G dünyasına davet ediyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Telekom Ronaldo’yu Fiber Güçlü GiGA 4.5G ile hızlandırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN