Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a yeni özellik geldi

Popüler sosyal blog , yeni bir güncellemeye daha imza attı.

Giriş Tarihi: 6.4.2016 12:17
Twitter'a yeni özellik geldi

'da Bugünden itibaren artık özel konuşmalarınızı ekrana eklenen yeni "Direkt Mesaj" fonksiyon tuşuyla yapabileceksiniz. Hali hazırda Tweetlerinizin altında 4 simge yer alıyor: "Yanıtla", "Retweetle", "Beğen" ve "Daha Fazla".

Bundan böyle Tweetlerinizin altında bulunan bu butonların altında fazladan bir buton daha olacak. Bu yeni özellikle, bir Tweet'i Direkt Mesaj ile paylaşmak ve özel bir sohbet başlatmak artık daha kolay.

Her gün milyonlarca kişi; arkadaşlarıyla, ailesiyle, önemli kişilerle, marka temsilcileriyle ve 'da ilgilerini çeken herhangi biriyle özel bir başlatmak için Direkt Mesaj (DM) özelliğinden faydalanıyor. 2015'te atılan DM oranının yüzde 60 arttığını belirledik. Özelden Tweet paylaşılmasında ise çok daha büyük bir büyüme yaşandı: 2015'in ikinci yarısında yüzde 200 artış gözlendi.

Artık sadece birkaç hareketle akışınızdaki sizin için önemli olan bir Tweet'i özel bir sohbetinize doğrudan iletebileceksiniz. Bu güncelleme, DM özelinde var olan sohbetleri daha da zenginleştirmek adına önemli bir adımlardan biri oldu.

DM fonksiyonu bugünden itibaren iOS ve Android üzerindeki Twitter'larda aktif hale geliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter'a yeni özellik geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN