Türkiye'nin en iyi haber sitesi

bu sene çıkmayabilir!

, için bir sene daha bekleyebilir. Tabii bu konuda ciddi planları var. İşte gelen son söylenti bilgiler.

Giriş Tarihi: 22.6.2016 10:33 Güncelleme Tarihi: 22.6.2016 10:34
iPhone 7 bu sene çıkmayabilir!

Her sene olduğu gibi bu yıl da Apple'dan yeni iPhone modelleri bekleniyor. Tahmin edilen dönem ise, yine hemen her sene olduğu gibi eylül ayı. Daha evvel gelen söylentiler, 'ın eylül ayı itibarıyla iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere iki yeni model duyuracağı yönündeydi. Ek olarak, kamera odaklı üçüncü bir iPhone olabileceği, olmazsa da Plus'ta daha gelişmiş bir kamera sisteminin kullanılabileceği de gelen bilgiler arasındaydı. Ve şimdi de gelelim söylenti boyutundaki yeni bilgilere.

Apple, iPhone 7 ismini 2017 yılına saklayabilir. Çünkü...

İsterseniz beklentilere yönelik bilgilerle devam edelim. Apple'ın bu sene çıkaracağı iPhone modellerinde radikal değişikliklere yer vermeyeceği, gelişmiş bir olsa da iPhone 6 serisi telefonlarla arasında çok ciddi farklar olmayacağı düşünülüyor. İşte bu sebeple de bu yıl çıkacak iPhone'lar "iPhone 7" olarak değil de, iPhone 6 serisine mensup modeller olarak gelebilir. "iPhone 6 ve ek ismi" gibi örneğin...

2017, iPhone'un 10. yılı

Intel ile yapılan modem çalışmaları, çift kamera sistemi söylentileri, Amoled ekrana geçiş için Samsung ile yürütülen çalışmalar ve dahası... iPhone'un 10. yılı olmasının da etkisiyle 2017'de çıkacak iPhone modellerinin ciddi değişikliklerle gelmesi bekleniyor ve bu sebeple de iPhone 7 ismi işte bu modellere saklanıyor.

Tabii bunların söylenti olduğunu tekrarlamakta yarar var. Yeni bilgiler geldikçe haberdar edeceğiz.

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iPhone 7 bu sene çıkmayabilir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN