Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk Telekom'dan ücretsiz Wi-Fi

Türk Telekom, meydanlarda nöbet tutanlara ücretsiz Wi-Fi desteğini artırdı.

Giriş Tarihi: 28.7.2016 11:16
Türk Telekom'dan ücretsiz Wi-Fi

Türk Telekom lamasına göre şirket, ülkenin dört bir yanında süren nöbette, vatandaşlara kesintisiz sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Tüm Türkiye'de meydanlarda toplanan vatandaşların faydalanması için sayısı 5 bini geçen Wi-Fi alanları genişletiliyor.

ÜCRETSİZ Wi-Fi NERELERE VERİLDİ?

Bu kapsamda İstanbul'da Taksim Meydanı ve Saraçhane Meydanı başta olmak üzere Kent Meydanı, Karaman Aktekke Meydanı, Erzincan Cumhuriyet Meydanı ve Erzurum Yakutiye Meydanı'nda da ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başlandı.

Darbe girişiminin ilk anlarından itibaren tüm imkanlarını seferber ederek ülke genelinde kesintisiz iletişim hizmeti sunan Türk Telekom, bu hizmetlerini bayi kanalına da taşıdı. Bu kapsamda Türk Telekom bayileri, meydanlarda toplanan vatandaşlara ilk andan itibaren büyük destek verdi.

Toplam 179 meydanda bulunan ve Türk Telekom Bireysel Satış ekibinin inisiyatifi ile harekete geçen Türk Telekom bayileri, gecenin geç saatlerine kadar kapılarını açık tutarak, vatandaşlara telefon ve şarj hizmetinin yanı sıra su ve diğer ihtiyaçları konusunda da destek sağladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Telekom'dan ücretsiz Wi-Fi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN